Atypické schodiště s masivními schodnicemi z rostlého jasanu se stejně atypickým zábradlím. Jasanové stupnice jsou zadlabány do schodnic. Všechny větve, které tvoří prvky zábradlí jsou osazeny do sloupků s dostatečným přesahem, takže zábradlí je dostatečně bezpečné a zároveň tvoří výrazný estetický doplněk prostoru. Velkým bonusem je, že veškeré prvky schodiště pochází z místa stavby, takže se dá říci, že tam kde dřevo rostlo je také zabudováno.

Modřínovými krajinami obložený štít rodinného domu. Povrchová úprava byla provedena přírodními oleji. Obklad byl zhotoven včetně klempířských prvků.

Zahradní stůl ze smrkové kulatiny.

Pokládku dubové podlahy v prvním patře domu jsme provedli včetně vyrovnání nerovností stávajícího podkladu a položení kročejové izolace. V podkrovní místnosti jsme pokládali modřínové palubky. Vše bylo provedeno na skrytou montáž. Jinými slovy podlaha je čistá bez viditelného spojovacího materiálu. Finální úprava povrchu po broušení byla provedena tvrdovoskem.

Tato práce zahrnovala dodatečnou montáž izolace na spodní straně krokví, montáž podkladního roštu a obklad palubkami.

Masivní buková police s kovanými háčky.

Další stůl pro boulderingovou stěnu Družba. Veškeré spoje ve spodní části stolu jsou zajištěny ručně vyráběnými dřevěnými kolíky. Kromě desky stolu, která je opět z překližky jsou všechny části stolu ručně ohoblované. Bližši informace o Družbě naleznete na stránkách, na které se můžete dostat prostřednictvím karty "Partneři".

Pro horolezeckou stěnu Družba jsme vyrobili 6 kusů stolů. Stoly jsou designově navržené a provedené tak aby zapadaly do prostor boulderingové stěny a dotvářely místní atmosféru. Bližši informace o Družbě naleznete na stránkách, na které se můžete dostat prostřednictvím karty "Partneři".

Celodřevěná lavice vhodná jak do interiéru, tak do Vašeho zahradního posezení. Veškeré spoje jsou provedeny bez lepidla.

Diodová lampa (2x 2,5W). Velmi lehké balsové tělo lampy je v kontrastu s masivním dubovým podstavcem. Křídlaté matice v kloubech zajišťují snadné nastavení polohy. Odjímatelné stínítko umožňuje designové přizpůsobení vašemu interiéru (možné provedení ve variantách: rákos, vrbové proutí, líska, bambus).